Новини з 1996 року

Відродження Свято-Успенського собору: в суді хочуть оскаржити законність слухань по храму. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 06 квітня 2017 12:01 2852 0

Кременчужанки Ганна Бутова та Яна Коваль продовжують категорично висловлюватись проти відродження храму на його історичному місці на нинішній площі Перемоги. При цьому у категоричній формі було зазначено, що відродження храму на його історичному місці не відбудеться.

Така позиція була озвучена вказаними особами під час організованої ними прес-конференції.

Репортер "Програми Плюс" попрохав Коваль та Бутову прокоментувати думку кременчужан стосовно того, що їхня громадська робота проти відродження собору (Київського патріархату. - Ред.) збігається з намірами російських спецслужб протидіяти представникам УПЦ Київського патріархату. 

 

 

Останні від надання прямої відповіді на поставлене питання ухилились, обмежившись тим, що жодного зв'язку з урядовими організаціями країни-окупанта не підтримують.

Ініціатори заходу вказали на те, що вони не проти відродження самого собору - вони виступають проти відродження собору саме на площі Перемоги. 

Як було зазначено, ймовірними варіантами місць побудови храму за оригінальними кресленнями може бути колишній кінотеатр Придніпровського парку.

Ганна Бутова та Яна Коваль вважають, що громадські слухання, які 09 жовтня минулого року відбулись у мерії, є такими, що суперечать чинному законодавству. А якщо так, то вони найближчим часом мають намір оскаржити це в Автозаводському районному суді Кременчука.

Що цікаво, ініціаторки прес-конференції поскаржились на витрати міського бюджету під час розробки землевпорядної документації під собор на площі Перемоги, за яке в листопаді 2016 року проголосували депутати міської ради. Цим, на думку кременчужанок, міська влада дискримінує права представників інших релігій та конфесій, але не уточнили, яких саме.

 

 

 

Теги: Відродження Свято-Успенського соборуІсторія КременчукаПригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1507 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1581 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1502 0