Новини з 1996 року

Відомо, хто стане секретарем кременчуцької міськради. Є домовленості, кулуарні

Олександр Курилов 23 листопад 2015 16:16 1007 0

Кременчуцька депутатська дипломатія, коли всі вели переговори з усіма, а новий мер Кременчука Віталій Малецький зустрічався з фактичним керівником депутатської фракції Володимиром Матициним і не тільки з ним, – завершено.

Підсумок переговорів – узгодження першої кандидатури, яку новий мер Кременчука пропонуватиме на посаду секретаря міськради.

За тим, що відомо, – таким секретарем має всі шанси стати Юрій Гриценко, який також разом з міським головою Малецьким побував сьогодні у приймальні нардепа Шаповалова.

Про що варто додати – поки що неможливо сказати, наскільки всі ці переговори й кулуарні узгодження взагалі є серйозними.

За іншими джерелами й не менш точними, депутати від міської партії «Поруч» готові також проголосувати за ще одного кандидата на посаду секретаря міськради.

Мова в цьому випадку про людину, наближену до нинішнього мера й прізвище якої не потребує узгодження, бо його вже давно узгодили.

Однак як усе буде насправді й хто кого на сесії міськради за традицією «кине» першим – можна буде побачити буквально завтра. Поки що таких нових і кулуарних секретарів міськради у нас двоє і завтра за обох голосуватимуть.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 180 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 353 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 598 0