Новини з 1996 року

Відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію на Артскладах. ФОТОфакт

Артем Кузьменко 27 жовтня 2019 10:30 407 0

Євген Бергер разом із групою відправився в пішу екскурсію від бібліотеки ім. Горького до колишніх артилерійських складів.

26 жовтня, об 11:00, від бібліотеки ім. Горького (вул. Соборна, 11) група кременчужан відправилася в пішу екскурсію до колишніх артскладів. Екскурсоводом був Євген Бергер, відомий кременчуцький краєзнавець та філософ.

Територія артскладів давно оповита легендами та міфами: артилерійські склади, які належали Одеському військовому округу, православне, караїмське та єврейське кладовища — це все частина Кременчука, яка додає йому загадковості.

Екскурсовод провів кременчужан по вул. Небесної Сотні, час від часу зупиняв групу та розповідав усе, що знав про будинки, які траплялися по дорозі, й показував фотографії.

 

 

Хоча зранку був туман, але коли всі дійшли до артскладів, він остаточно розсіявся. Шкода, бо це б додало атмосфери Сайлент Хіллу, особливо коли група йшла повз пустирі та давні захоронення.

 

 

Не без жалю відзначав Євген Бергер засміченість цього місця. Люди, які приходять сюди відпочити, зовсім не думають про наслідки — всюди пластикові та скляні пляшки, обгортки та упаковки.

 

 

Проте, гуляючи протоптаними стежками та слухаючи історію цього місця, кременчужани були задоволені: діти бігали й гралися, дорослі фотографувалися, ділилися враженнями та відомими їм легендами.

 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2561 0