Новини з 1996 року

Відновлять благодійні внески? Для чого школам Кременчука нові депутатсько-чиновницькі ради

Олександр Курилов 13 січня 2021 16:45 319 0

Надалі при всіх кременчуцьких школах буде створено піклувальні ради. Завдання останніх – не вмішуватися в навчальний процес, але вирішувати такі питання:

- Взаємодія з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, організаціями, установами, закладами, юридичними і фізичними особами.

- Сприяння зміцненню матеріально-технічної бази закладу загальної середньої освіти».

У нові піклувальні ради входитимуть по три представники – депутат міськради, чиновник міського управління освіти та представник громадськості.

Натомість головним у цій трійці буде все-таки депутат, який сприятиме в міськвиконкомі.

Й це не повернення до забутих часів, коли середній  міський голова Кременчука, який керував містом перед жовтневим переворотом за свої кошти сам утримував по три школи  й одне тодішнє ПТУ – реальне училище.

Такого сьогодні немає, нині, навпаки, всі утримують одного мера й за тим, що міркують з цього приводу в міському управлінні освіти, – з допомогою депутатів простіше буде вирішувати фінансові питання.

Далі ж слід сказати, що попередньо така опікунська рада збиратиметься чотири рази на рік і про свої рішення повідомлятиме директору школи.

Втім якщо така опікунська рада оголосить про те, що в школі через відсутність коштів у міському бюджеті повертаються до стягнення з батьків благодійних внесків, то це буде незаконним.

Тим більше, що в міста є запас коштів у розмірі 22 мільйонів гривень, за які міський голова Віталій Малецький утримує свою агітбригаду (КП «КТРК») й звідки завжди можна взяти гроші будь-якої миті як на потреби освіти, так і медицини теж…

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 951 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1951 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2565 0