Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Відносно "Кременчукводоканалу" проводять розслідування через порушення прав споживачів. ДОКУМЕНТ

Андрій Михайленко 24 листопад 2016 11:28 1900 0

Представники Антимонопольного комітету, які проводять розслідування, вважають, що КП "Кременчукводоканал" зловживає своїм монопольним становищем.

Як зазначається представниками Полтавського обласного територіального відділення АМКУ, представники "Кременчукводоканалу", порушуючи чинні нормативні акти України, укладають з населенням Кременчука угоди на водопостачання/водовідведення таким чином, щоб у подальшому ті не мали можливості оскаржити в суді якість послуг з водопостачання та водовідведення, - за це можуть накласти штраф у розмірі до 340 тис. гривень.

Про це стало відомо з листа Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України на адресу депутата міської ради Валентини Гордєєвої, яке було надано в розпорядження "Програмі Плюс" (дивіться фотоальбом цієї статті).

Читайте також: Битва за тариф: Кременчукводоканал безпідставно хоче подавати населенню воду на своїх умовах

Антимонопольники станом на 18 листопада вже завершили збір матеріалів по справі, розпочатої через звернення депутата міської ради Валентини Гордєєвої.

Проміжним результатом представників АМКУ стало подання з попередніми висновками відносно незаконних дій КП "Кременчукводоканал".

На 10-у годину 6 грудня заплановано засідання адміністративної комісії Полтавського обласного територіального відділення АМКУ, котра може навісити на комунальників чималий штраф.

Читайте також: Міськвиконком цього року заплатить за кредит «Кременчукводоканалу» 17,5 мільйона гривень

Нагадаємо, наприкінці серпня 2016 року антимонопольники рекомендували представникам КП "Кременчукводоканал" утриматись від практики укладання угод з населенням шляхом заяв-приєднань, оскільки це суперечить змісту Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, який у свою чергу затверджено постановою Кабміну № 630 від 21 липня 2005 року.

"Кременчукводоканалі" такі рекомендації проігнорував - в АМКУ відкрили справу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 777 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1462 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1472 0