Новини з 1996 року

Відкритий бюджет: запрацював офіційний портал публічних фінансів України

Андрій Михайленко 16 вересня 2015 11:37 2677 0

На даний час веб-портал працює в тестовому режимі, а ознайомитись з його функціоналом можна, перейшовши за цим посиланням

Як зазначено на головній сторінці веб-порталу, останній є офіційним державним інформаційним ресурсом у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація, згідно із Законом України від 11 лютого 2015 року № 183-VIII "Про відкритість використання публічних коштів", який набрав чинності  12 вересня.

Доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним, що надає можливість задоволення публічного інтересу щодо процесів контролю, утворення та використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування. 

Згідно з пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень даного Закону, 14 вересня за ініціативи Міністерства фінансів на засіданні Кабінету Міністрів затверджено Порядок адміністрування та оприлюднення інформації на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Про це зазначено на сайті Міністерства фінансів України.

Затверджений Кабміном пакет документів, що був розроблений Міністерством фінансів,  є першим кроком проекту Є-Data, що відкриє інформацію Держказначейства і всі витрати центрального та місцевих органів влади.

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономікаЕкономіка КременчукаБюджет Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»: у Кременчуці нагородили кращих читців віршів Т.Шевченка. ФОТО 90 0
Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 148 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3875 2