Новини з 1996 року

Відкосив від армії й не стає на військовий облік. Оксана Піддубна про «патріотизм» нардепа Шаповалова

Олександр Курилов 28 листопад 2018 10:38 1088 0

Депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна вимагає від Юрія Шаповалова, народного депутата від Кременчука, колишнього представника фракції парламенту Партії регіонів, «Воля народу», а нині  представника фракції «Відродження», проявити патріотизм.

А для початку - стати хоча б на облік у міський військовий комісаріат і не переховуватися від своїх обов’язків, які на нардепа покладені Конституцією.

Звідки така пропозиція до нардепа - Оксана Піддубна пояснює на своїй сторінці у Фейсбуку. І пише вона таке.

«Як знявся екс-регіонал Шаповалов з військового обліку ще на початку 2013 року, так уже майже 6 років не може дійти до військкомату, щоб поновитися.

Більш того, таємницею залишається інформація, ЧОМУ молодий спортсмен (автогонщик) Шаповалов свого часу не проходив військову службу?
Якщо гонщик, то спортсмен, якщо спортсмен, то – здоровий (отже не хворий для уникнення проходження військової служби).

Може, дурний? Адже основне слово в кожному його інтерв’ю – «Ееее». Тоді як він взагалі міг потрапити до ВНЗ (нібито закінчив Харківський національний автомобільно-дорожній університет)? Купив? 
Тобто, з одного боку, начебто дурний, а з іншого – він досить уміло впродовж багатьох років обкрадає кременчужан і жодного разу його не притягнуто до відповідальності.

Тут можливі такі варіанти: чи то краде настільки багато, що відкуповується, чи то його саме так заохочують за кнопкодавство у ВР). 
У свої від 18 до 25 років старим бути не міг, отже залишається – хитрий», - у своєму повідомленні депутатка намагається дати відповідь на запитання, чому нардеп оминає військовий комісаріат десятою дорогою.

А висновок від Оксани Піддубної такий.

«До речі, взагалі невідомо, як і коли Шаповалов отримав військовий квиток. Офіційно запрошувала інформацію з цього питання, але у відповідь отримала, що це таємниця за сімома замками (потрібна згода Шаповалова). 
Особисто я не дивуюся, що кнопкодав не бажає оприлюднювати інформацію про те, КОЛИ та ЯК він отримав військовий квиток, адже, подейкують, що Шаповалов Ю.А. квиток зробив собі лише у 2012 році, коли вперше зареєструвався кандидатом у нардепи і йому, як кандидату, знадобився документ з військового комісаріату.

Та в умовах, коли в Україні введено ВОЄННИЙ СТАН, вважаю, що народний обранець (у даному випадку кнопкодав Шаповалов) ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ стати на військовий облік, як того вимагає Закон, а не переховуватися, використовуючи депутатський мандат у власних інтересах».

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 203 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 572 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 709 0