Новини з 1996 року

Відео. Як мер Кременчука Віталій Малецький перевзувається на ходу й про висновки – БМВ та селфі

Валерія Макряшина 10 липня 2018 12:40 909 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький буде надалі зразком зміни своїх поглядів, які він міняє, як шкарпетки, з  періодичністю один раз на день.

Це спеціальне відео у Фейсбуку, оприлюднене на кременчуцьких сторінках, що стосується підключення гарячої води на Раківці, про яке спочатку наш мер оголошував, що грошей  для вирішення цієї проблеми в міському бюджеті немає.

Однак після того, як градоначальника налякали збиранням підписів депутатів щодо скликання позачергової сесії, вже наступного дня кошти для відновлення цієї послуги раптом знайшлися.

Далі ж можна говорити про те, як усе відбувалося. Зокрема, про те, що всього депутатів у міськраді 42, а 20 підписів, аби зробити нашому міському голові прилюдну ганьбу на позачерговій сесії, – знайшли за лічені години.

І результат такого протистояння в міськраді теж є. Гроші міський голова для Раківки знайшов і тим самим позбавив себе від громадського обговорення на сесії міськради.

Далі ж можна говорити, що, звісно, мер ще помститься своїм кривдникам, які тиждень тому прагнули його виставити в поганому світлі перед кременчужанами.

А ще можна згадати, що в депутата міськради Олександра Плескуна, який є головним виконавцем цього «раківського» тиску на мера, -  свято. Чоловік зі спокійною душею й елементарно з допомогою 20-ти своїх колег вибив 22 мільйони гривень з міського бюджету, в тім числі 20 мільйонів для ТЕЦ КВБЗ, й з учорашнього дня їздить на новому БМВ та робить селфі перед міськвиконкомом.

Чому депутат робить селфі перед міськвиконкомом, а не перед своїм гаражем, як, наприклад, той же радник мера з юридичних питань Руслан Ульянов, – відповідь на це запитання наш міський голова Віталій Малецький знає.

Втім це їхня внутрішньовидова боротьба в міській раді, яка йде не за життя, а за кар’єру.

А щодо кременчужан, то тут лише один висновок і він такий. Якщо в людей є проблеми, які не вирішуються, зразка тих, що були на Раківці, то в такому випадку люди йдуть до свого депутата.

А вже далі всі разом з депутатом ідуть до міського голови.  Але до міського голови Кременчука можна також іти й без свого депутата, тим більше, що вони не скрізь є.

 

 

Олександр Курилов

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 260 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 359 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 503 0