Новини з 1996 року

Відео 18+, або Скільки ще терпіти відвідувачам "Міського саду" і за що побили керівника парку

Марина Баніт 25 травня 2018 10:10 1263 0

Кореспонденту "Програми Плюс" довелося поспілкуватися з в. о. директора КП "Міський сад" і зняти на відео стан туалету в комунальному парку.

Як відомо, нещодавно Віталій Дедюрін отримав удари по голові від відвідувачів парку, які не знайшли іншого місця справити потреби, ніж під деревом. Дедюрін звернувся в лікарню з легкими тілесними ушкодженнями.

Після публікації новини в ЗМІ кременчужани почали масово повідомляти про те, що в цьому парку немає адекватного туалету. Люди коментували, що дії нападника вони не підтримують, але підозрюють, що пан Дедюрін отримав за те, що не виконав свої обов'язки, тобто не облаштував протягом кількох років свого управління найпотрібніше - туалет. І все це при тому, що в парк вкладаються мільйони коштів на облаштування, придбання техніки, зокрема на придбання легкового автомобіля для самого пана Дедюріна. 

У коментарях люди зізнавалися, що в парку є туалет, але в нього заходити бридко. Санітарний стан у ньому надзвичайно поганий. Туалет - похилений, дірка в підлозі напіврозвалена, усе - в залишках життєдіяльності відвідувачів. Сморід - нестерпний.

Кореспондент знайшла підтвердження цим словам:

 Тож на запитання про плани щодо подальшої долі туалету пан Дедюрін повідомив:

- Наразі діючий туалет розташований біля стадіону "Кремінь". Його можна відвідати при потребі. Також, якщо цей варіант не влаштовує, коли відкрито стадіон, можна користуватися вуличними біотуалетами, розташованими на їх території.

Також він додав:

- З бюджету виділено 126 000 гривень на облаштування в жовтні цього року туалету. Ну а поки що користуватися доведеться тим, що є.

Отже, відвідувачам парку треба потерпіти до жовтня. А там подивимося, який туалет з'явиться і чи з'явиться він взагалі.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись