Новини з 1996 року

Відділення травматології в лікарні "Кременчуцька" відремонтують свої люди. Підряд на 1,4 млн грн

Валерія Макряшина 05 вересня 2019 11:00 658 0

Невдовзі на комунальному підприємстві «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» відбудеться капітальний ремонт спеціалізованого травматологічного відділення.

Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель Prozorro, на якому оприлюднено відповідний тендер на послуги на загальну суму 1 млн 397 тис 22 грн. Виконавцем робіт є славнозвісне в місті ТОВ "Фірма "Будівельний двір", про яку ми писали не раз і навіть не два. 

 

Передусім "ТОВ "Фірма "Будівельний двір" відома своєю так званою наближеністю до міськради, бо протягом останніх років "годує" її тільки наша кременчуцька мерія і договорів, укладених її власником із комунальними підприємствами, - не злічити. Ця фірма також має свого близнюка - ПП "Будівельний двір". Не так давно місцева активістка Лариса Гориславець провела своє дослідження й у договорах, які укладали ці обидві фірми, знайшла спільний номер телефону.

Повернемося зрештою до договору на ремонт травматології в лікарні "Кременчуцька". Як зазначено в угоді, роботи мають завершитися в грудні цього року. Гарантія робіт повинна становити 5 років. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0