Новини з 1996 року

Відділ Пенсійного фонду Автозаводського району переїде на Занасип. Оренда площ на фабриці – завелика

Олександр Курилов 27 червня 2020 12:30 2963 0

Відділ Пенсійного фонду Автозаводського району, який знаходиться в приміщенні колишньої трикотажної фабрики переїде в приміщення відділу пенсійного фонду Крюківського району, що на Занасипу.

Відповідну інформацію оприлюднив колишній заступник міського голови Кременчука, а нині керівник Полтавського обласного управління пенсійного фонду Володимир Тараторін.

За його словами причина для такого переїзду – висока орендна плата, яку сьогодні фонд платить за кабінети Автозаводського відділення фонду, що розташовані по проспекту Полтавському.

Натомість сам переїзд відбудеться лише після ремонту частини приміщень Крюківського відділення фонду, що на Занасипу. Й на такий ремонт сьогодні виділено 2,5 мільйона гривень

Далі ж слід розуміти так – все кременчуцькі пенсіонери тепер їхатимуть світ за очі 11-им маршрутом, аби уточнити розмір своєї пенсії.

Чому не можна було розмістити Пенсійний фонд міста в тому ж ЦНАПі, що на вулиці Гагаріна, або безпосередньо в будівлі банку, що на площі Перемоги. в якому наш мер Малецький відкриває свою мармурову приймальню – незрозуміло.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 433 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 390 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 439 0