Новини з 1996 року

Відчуваєш голод? Прийди на суботник нардепа від Кременчука Шаповалова. Про "тунеядцев и рвачей"

Олександр Курилов 04 жовтня 2016 12:31 968 0

Кременчуцький міський виконавчий комітет і міський голова Віталій Малецький закликають усіх мешканців міста долучитися до ленінського комуністичного суботника, який заплановано провести 8 жовтня.

Інформацію про те, що черговий суботник, традиції якого започатковані з жовтневим переворотом на станції «Москва-Сортувальна», буде проведено у Кременчуці, а ініціативу вождя пролетаріату – Леніна перебрав на себе наш народний депутат Юрій Шаповалов ( парламентська  фракція колишнього спікера Литвина і Поплавського "Воля народу"), поширює прес-служба міськвиконкому Кременчука.

У  повідомленнях останньої, аби відійти від існуючого негативу (у світі суботники не проводяться, за винятком трьох країн колишнього СРСР і Північної Кореї), також оголосили про привабливість участі у комунальній праці.

Тож учасникам суботника доставлятимуть фарбу трьох кольорів – жовту, синю та фіолетову, інвентар і тортики (минулого разу міський голова Кременчука розвозив також горілку).

Одночасно під час рекорду годуватимуть усіх, хто цього забажає, й для масового поїдання  зроблять шість тонн кулішу, або пшеничної каші.

Ще серед прогнозів планується, що при тисячі сто існуючих у місті багатоповерхових будинків буде прибрано півтори тисячі їхніх дворів.

Про що слід додати – така інформація про майбутні кременчуцькі рекорди навіть потрапила на сторінку соціальних мереж  «Полтавщина туристична», звідки згодом через зрозумілі причини була знята.

Вочевидь, засновники туризму на Полтавщині вирішили, що інформація про продовження справи невмирущого вождя пролетаріату у Кременчуці туристичної привабливості нашій області не додасть.

Останнє – це застереження до тих мешканців міста, які проігнорують заклик до комуністичної праці від нардепа Шаповалова.

У Російській Вікіпедії з цього приводу написано так. «В комсомольских и партийных организациях участие в субботниках становилось мерилом общественной активности человека, а к немногочисленным уклонившимся могли применяться меры общественного порицания или даже административного воздействия. Граждане, постоянно не участвовавшие в субботниках без уважительных причин, вызывали презрение общества, как лентяи, тунеядцы и рвачи».

Тож пам’ятаймо про  те, що було за життя наших дідів та прадідів. А йти чи ні – кожен, уже за нинішніми традиціями, вирішить для себе сам.

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1928 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0