Новини з 1996 року

Від зупинки «Гвардійська» й до Молодіжного. НАШІ ВИБОРИ: «УКРОП» ПРОТИ «РІДНОГО МІСТА» Й ПАРТІЇ «ПОРУЧ»

Олександр Курилов 18 жовтня 2015 09:53 877 0

За даними соціологічного опитування, проведеного Інститутом  досліджень регіонального розвитку України 12-14 жовтня 2015 року, лідером місцевих виборів у Кременчуці виявились ПП «Українська організація патріотів» (УКРОП) і Оксана Піддубна як кандидат на посаду мера. Опитано 1026  респондентів, похибка 3,1%.

Тож рейтинг трійки найбільш популярних у Кременчуці партій сьогодні у відсотках такий. УКРОП - 20,6%, «Рідне Місто» - 13,7% %, «Поруч» - 12,9%.

Рейтинг кандидатів у міські голови Кременчука у відсотках: Оксана Піддубна - 19,2%. Юрій Гриценко - 14,9%, Віталій Малецький - 13,6%.

Також 5-відсоткову межу для обрання в депутати міськради набирають блок «Петра Порошенка», «Батьківщина», «Самопоміч», Радикальна партія й Опозиційний блок.

Про що слід додати – таким є зріз політичних уподобань наших мешканців лише однієї частини Кременчука – від вулиці Гвардійської до Молодіжного включно.

Загалом же картина може бути іншою, однак в будь-якому випадку різниця не буде великою, розповідають «Програмі плюс» організатори опитування.

Інше, про що говорять соціологи, це таке.

– «…Виявилось, що рівень недовіри до місцевої влади і депутатів дуже високий. Майже 79% респондентів вважають, що місцеві депутати у владі переважно зайняті вирішенням власних питань та розвитком власного бізнесу, але аж ніяк не кременчужанами, які їх обирають».

Повний текст опитування й коментарі до нього редакція оприлюднить завтра.

 

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись