Новини з 1996 року

Від зморщок можна позбутися за допомогою манго

pplus 22 січня 2021 07:35 200 0

Вчені Каліфорнійського університету в Девісі знайшли "смачний" спосіб для позбавлення від зморщок. "Стерти" з обличчя ненависні вигини можна навіть після 45 років і не потрібно для цього оплачувати дорогу пластичну операцію з підтяжки обличчя. Достатньо щодня їсти манго.

Як з'ясували вчені, підходять не всі сорти манго, а тільки медовий Атаульфо. Завдяки високому вмісту бета-каротину і антиоксидантів сповільнюється старішання клітин. Поживні властивості манго сприяють тому, що жінки можуть призупинити в себе вікові зміни шкіри, тобто відкласти процес появи зморщок, заломів і пігментних плям. Є тільки одна особливість — побороти зморшки манго може тільки на світлому типі шкіри.

Щоб підтвердити гіпотезу, вчені вирішили провести експеримент, взяти участь у якому запросили 28 світлошкірих жінок, яким за 50 років. Їх поділили на дві групи. Першій запропонували протягом тижня щодня вживати по 1/2 склянки манго, а другій — утричі більшу порцію, тобто по 1,5 склянки свіжого фрукта. Після закінчення експерименту в жінок з першої групи кількість зморщок на обличчі значно зменшилася. Через два місяці їх стало менше на 23 %, а ще через місяць - на 20 % від попереднього результату. Що стосується жінок із другої групи, то в них був помічений абсолютно протилежний ефект, тобто кількість зморщок, навпаки, збільшилася.

Керівник дослідження Вів'єн Фам припустила, що на скорочення зморщок, мабуть, впливає кількість цукру, що міститься в манго. Це вченим належить з'ясувати вже під час наступних експериментів. Можливо, зморшки на обличчі зникають саме завдяки впливу на них певної дози глюкози в крові.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1610 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1947 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2318 0