Новини з 1996 року

Від ялинки до ялинки. У Кременчуці відбувся зимовий велопарад. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

Андрій Рубан 27 грудня 2015 16:41 1400 0

З метою пропаганди здорового способу життя, активного відпочинку та екологічно-чистого виду транспорту, сьогодні велосипедисти проїхали вулицями міста. Стартували велолюбителі о 12-00 від ялинки заводу "Кредмаш".

Напередодні організатор велопробігів у Кременчуці Олексій Корчак звернувся з проханням поширити інформацію щодо велопараду.

- Запрошуємо всіх велосипедистів взяти участь у велопараді. Одягайте новорічне вбрання, сідайте на своїх залізних коней та приїжджайте. Чекаємо о 12-00 біля ялинки заводу “Кредмаш”. Проїдемо до електростанції, розвернемося та поїдемо за стандартним маршрутом, - звернувся до кременчужан Олексій.

Машрут:  ялинка заводу “Кредмаш” – електростанція (розворот) – по вул. 60 років Жовтня (в бік залізничного вокзалу) – вул..Жовтнева – вул.Перемоги – вул. Леніна – ялинка на майдані Незалежності.

 

Велопарад по вул. Жовтневій

На запрошення організатора велосипедного свята приїхало чимало велосипедистів з усіх районів міста. Також підтримали і велолюбителі з м. Комсомольська. Варто відмітити, що багато хто був в образі Діда Мороза. Всі велосипедисти були у доброму настрої. Після того, як усі зібралися біля ялинки заводу "Кредмаш", велосипедна колона рушила, за вказаним маршрутом у супроводі екіпажів ДАІ та "швидкої".  Зробивши коло по вулицях центральної частини нашого міста, велосипедисти зупинилися на майдані Незалежності, тут спортсмени водили хороводи та вітали кременчужан з наступаючим Новим роком.

 

Велопарад 27.12.2015

У кінці зробили загальне фото, традиційно тримаючи велосипеди в руках. Поспілкувались, домовилися про проведення наступного велопробігу по місту вже наприкінці травня 2016 року. Відомо, що в Україні відзначають велодень останньої суботи травня.

Організатор велопараду Олексій Корчак подякував присутнім та розповів, яку мету переслідують подібними акціями.

 

Олексій Корчак разом з дружиною та  Дідом Морозом 

- Дякую всім, хто сьогодні з нами проїхав. Рік тому було вдвічі менше велосипедистів. Метою наших акцій є популяризація серед кременчужан велосипедного транспорту. Таким чином зменшувати шкідливі викиди від автомобілів. Маю надію бачити ще більше земляків саме на велосипедах. Будемо намагатися для того все робити. Я задоволений від того, що на останній сесії міської ради депутати Кременчука таки прийняли програму розвитку велоінфраструктури.

 

Велосипедисти привітали кременчужан зі святами

Нагадаємо, що останні два велопаради проходили в Кременчуці на День Незалежності та на День міста. Загальна чисельність велосипедистів, які брали в них участь, більше двох тисяч. Серед яких у теплу пору року був і Віталій Малецький, але то було ще до того, як він став міським головою. Цього ж разу  нинішній мер був на старті велопараду, але через  ангіну Віталію Малецькому не вдалося  бути "поруч" зі своїми виборцями до кінця.

 

Велосипедисти прямують по вул. Жовтневій

Велопарад. Майдан Незалежності

В образі Діда Мороза

Комсомольчанин на велопараді у Кременчуці

Колективне фото на згадку

Фото : Андрій Рубан

Теги: Життя Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись