Новини з 1996 року

Від виконання правосуддя відсторонили суддю, яка 2013 року заборонила мітинги майданівців у Полтаві

Андрій Михайленко 27 березня 2017 11:30 3066 0

А її колега, котрий у листопаді 2013 року забороняв проведення мітингів у Кременчуці, спокійно відпрацював на своїй посаді 5-річний термін.

Про це повідомили у Вищій раді правосуддя.

 

 

За тим, що відомо, дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю Полтавського окружного адміністративного суду Світлану Сергу.

 

 

Читайте також: Поліція Полтавщини буде своїми силами контролювати потрібні мобільники та глушити їх в разі потреби

"Згідно з пунктом 7 статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 24 березня 2017 року, суддя Полтавського окружного адміністративного суду Серга Світлана Михайлівна тимчасово відсторонена від здійснення правосуддя", - так прокоментували прийняте рішення відносно судді, котра забороняла зібрання майданівців у Полтаві в листопаді 2013 року.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у вигляді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя.

Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення судді від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про його звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати. 

Про суддю Полтавського адміністративного окружного суду Івана Ясиновського, котрий 23 листопада 2013 року своїм рішенням заборонив проведення мітингів у Кременчуці, відомо небагато.

Лише 20 липня 2016 року Вища рада юстиції відносно вказаного судді відкрила дисциплінарне провадження через дане судове рішення.

Згідно з інформацією представників апарату суду, даний суддя завершив свою суддівську практику 12 березня 2017 року через закінчення терміну перебування на посаді судді (5 років).

 

 

 

 

 

Теги: Пригоди КременчукаЖиття КременчукаІсторія Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1563 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1642 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1561 0