Новини з 1996 року

Від Ужгорода до Маріуполя через Полтавщину: ветерани проведуть велопробіг у пам'ять про побратимів

Валерія Макряшина 15 серпня 2020 10:35 186 0

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, Міністерство у справах ветеранів війни організовує велопробіг ветеранів війни “Вшануємо пам’ять захисників України”, який відбудеться з 16 по 31 серпня за маршрутом м. Ужгород – м. Маріуполь.

Метою даного заходу є підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації, здорового способу життя, просування позитивного образу ветерана війни та Мінветеранів в цілому.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Полтавської ОДА.

Склад команди: старший Іван Балашов – начальник відділу у Закарпатській області, учасник бойових дій в Афганістані (полковник у відставці); Микола Дидяк, учасник бойових дій в Афганістані (п/п-к запасу); Сергій Поліщук, учасник бойових дій в антитерористичній операції (п/п-к запасу); Анатолій Вересенко Анатолій, учасник бойових дій в антитерористичної операції (ст. с-нт запасу).

Розпочинається ветеранський велопробіг 16 серпня з пл. Незалежності, 1 в Ужгороді.

Ветеранський велопробіг планується урочисто завершити 29 серпня – у День пам’яті захисників України у Маріуполі.

Учасники велопробігу – ветерани війни за час велопробігу проїдуть за маршрутом: м. Ужгород, м. Стрий м. Рогатин м. Тернопіль м. Хмельницький м. Вінниця м. Житомир – м. Київ – м. Лубни – м. Полтава – м. Дніпро – м. Запоріжжя – м. Бердянськ – м. Маріуполь.

На шляху від м. Ужгорода до м. Маріуполя до велопробігу буде долучено представники громадських організацій, учасники антитерористичної операції, учасники операції об’єднаних сил, ветерани Афганської війни з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту.

Подолають відстань біля 1 800 км.

У містах слідування велопробігу учасники зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладатимуть квіти до пам’ятників та Алей слави загиблих учасників бойових діях.

Відповідно до оприлюдненого маршруту, на Полтавщину учасники велопробігу повинні прибути 23 серпня орієнтовно о 20-22-й годині в місто Лубни. Наступного дня, 24 серпня, з Лубен учасники їхатимуть до Полтави (час прибуття 17-19-а година). А о 8-й ранку 25 серпня учасники виїдуть з Полтави в напрямку Дніпра.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 142 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 178 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 234 0