Новини з 1996 року

Від сьогодні до чергової служби мерії можна безплатно додзвонитися з мобільного за номером 15-63

Віктор Крук 18 серпня 2016 12:30 874 0

Дзвінок безкоштовний лише з сім-картки «Київстару». Раніше це можна було зробити тільки зі стаціонарного телефону, або набираючи міжміський код міста.

«Із 18-го серпня кременчуцька міська влада для більш зручного зв’язку з відділом оперативного контролю  за станом у місті планує впровадити короткий номер 15-63 в мережі мобільного оператора «Київстар». Якщо до цього, щоб зателефонувати до служби допомоги мера кременчужанам із мобільного телефону, необхідно було набирати (05366) 3-62-80, а лише зі стаціонарного телефону  – 15-63, то  вже невдовзі зв’язатися з фахівцями відділу оперативного контролю  за станом у місті можна буде за допомогою мобільного зв’язку. При чому, дзвінок для того, хто звертатиметься, буде абсолютно безкоштовним.

Звертаємо увагу городян! Що поки з мобільних телефонів безкоштовно на короткий номер 15-63 можна буде телефонувати лише в мережі мобільного оператора «Київстар». Найближчим часом міська влада вирішуватиме питання щодо надання такої телекомунікаційної послуги абонентам інших мобільних операторів», - говориться у повідомленні, розміщеному на офіційному веб-сайті Кременчуцької міської ради. 

Теги: 3043

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 517 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 993 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3503 0