Новини з 1996 року

Від Президента вимагають поновити курсування потяга Кременчук-Дніпро

Віктор Крук 20 червня 2016 11:30 770 0

На офіційному інтернет-представництві Президента України з’явилася електронна петиція, в якій кременчужанка просить відновити у розкладі руху Укрзалізниці потяг Кременчук-Дніпро.

“Прошу Президента України звернути увагу „Укрзалізниці“ на відсутність потяга Кременчук-Дніпро (Дніпропетровськ). Цей напрямок є дуже популярним серед студентів, проте між містами курсують лише автобуси та маршрутки. Вартість за проїзд у даних видах транспорту становить від 80 до 150 гривень, що є непідйомною ціною для студентів зі стипендією приблизно 800-900 гривень. Пряме залізничне сполучення на даному напрямку відсутнє. Тому необхідність комфортно діставатися додому є дуже гострою у наш час. Також вважаю доцільно встановити бюджетну (недорогу) вартість квитків на запропонований поїзд. Пропоную досягти це за рахунок подання плацкартних вагонів у даному потязі.

Хочу додати, що запропонований потяг мав би неабияку актуальність у період вересень-травень, тобто на час навчального процесу”, — говориться у тексті електронної петиції.

Для її розгляду Президентом необхідно зібрати 25 тис. підписів. Поки їх замало, але до кінця збору залишилося ще майже 3 місяці. Отже, є шанс, що восени, коли відмінять додаткові потяги на південь, якийсь із них перекинуть на цей напрямок руху. За умови, якщо кременчужани активно підтримають цю петицію.

Теги: 2695

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2895 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3368 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3815 0