Новини з 1996 року

Від мера Малецького вимагають навести лад з недобудовою на вул. Манагарова. Наші комунальні страждання

Олександр Курилов 22 грудня 2016 13:03 759 0

Депутат міської ради Сергій Мельник вимагає у мера міста Віталія Малецького зупинити терор мешканців, який відбувається сьогодні на вулиці Манагарова. Відповідний запит оприлюднено сьогодні на сесії міськради.

Мова – про проблеми мешканців  будинків №13,15,19 по вулиці Манагарова, які прилеглі до недобудованого приміщення на території другої міської лікарні.  Це  будівництво велося понад 20 років, а потім зупинилося. Незавершене будівництво досі лишається незаконсервованим, відсутні грати на вікнах та дверях.

А тепер тут замість поліклініки – місце для збору місцевих алкоголіків, які кидають пляшки у вікна сусідніх багатоповерхівок. Кидають їх ефективно – у людей побиті вікна.

За словами депутата, неодноразові його  звернення до міськради результату не дали. Жодних дій з усунення небезпеки для оточуючих не проводилося. На офіційний депутатський  запит про встановлення відповідь теж не надано.

Мер міста Малецький одразу прокоментував дане звернення: відповів, що про проблему йому відомо, що  насправді до прибирання території залучаються періодично комунальні служби.  Звідси й прогнози. Людям слід сподіватися на перспективу, коли буде гонитва за такими недобудованими приміщеннями біля територій комунальних медичних закладів. Що є плани сприяти здачі в оренду приватним підприємствам такі будівлі і тим самим сприяти розвитку послуг.  

Коли саме ця перспектива настане, не пояснювалося. Однак депутати міськради запит підтримали, але що з цього буде – поки невідомо.

Марина Баніт

 

 

Теги: Пригоди КременчукаПолітика КременчукаСесія міської ради

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 161 0
Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 551 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1866 0