Новини з 1996 року

Від мамонтів до мисливців: якою буде нова назва ХК "Кременчук"

Ксенія Омельченко 20 червня 2018 13:00 587 0

Нещодавно кременчуцький хокейний клуб відсвяткував своє 8-річчя. За цей час у шанувальників клубу неодноразово виникали різні ідеї з приводу зміни талісмана, назви та логотипу команди. А зважаючи на те, що думка вболівальників завжди була важлива для ХК "Кременчук", у травні цього року було оголошено конкурс.

Відмітимо, що вболівальники не залишилися байдужими до долі клубу та з цікавістю відгукнулися на запропоновану ідею.


Тож що запропонували містяни?

Почнемо з того, що багато шанувальників команди не хочуть її перейменування, а їхню загальну думку виклав у Фейсбуці Олександр: 


 

Багато вболівальників пропонують вигадати тільки талісман команди, залишивши назву й логотип колишніми.


Серед інших творчих ідей:

1. Pavel: «Кремезні Вовкулаки»
2. Володимир: Спис Із Кремень. Кременчук.
3. Микита: «Мисливці»

4. Алекс: «Тигри»

 

 

5. Вадим:

"Предлагаю назвать команду "Пчелы" или "Шмели", поскольку, на мой взгляд, это имеет глубокий смысл - в пчелиной семье распределены все роли - тружеников, защитников и т.д. Всей семьей трудятся на общее дело, а если надо - жалят. Логотип и хоккейка с сотами разработаны лично мной с учетом новых модных тенденций НХЛ. Таких хоккеек изготовлено только две - для меня и моего внука".

 

 

6. Наталі: «Орлани»

 

7. Віталій: «Гепард», «Орлан», «Золоті шершні»

 

 

8. Роман:

Я пропоную розглянути такі назви: Дніпровські акули, Степові орли, Кременчуцькі козаки, Вогняні тигри, Буревій, Дніпровські пірати, Дніпровські бобри, Сапсан, Крижана міць, Ратибор, Перунова рать, Звитяжна ватага, Блискавка, Сніжні барси, Дніпровські щуки, Ратники.

 

 

9. Свирид: ХК «Бульдозер»
 

 

10. Гена: «Кременчуцькі Мамонти».

"В конце ХХ века на Полтавщине  (с. Гонцы) были найдены в большом количестве кости мамонтов, что прославило край на весь мир. Остатки жилища первобытных людей, (возможно, наших предков :) ) 15 тысяч лет назад сделанного из костей мамонта, только в фундаменте насчитывает 67 черепов мамонтов! Красивая легенда, что сила и мощь рыжих мамонтов перешли в наш клуб и наших хоккеистов".

 

 

11. Олександр: "Тигр"

 

12. Денис: ХК "Ягуар"!

"Кольори - помаранчевий, білий, чорний. Є також Футбольна академія "Ягуар" у Кременчуці, це було б дуже символічно. Вони могли б бути партнерами. Плюс ягуар - якраз один з найшвидших і найсильніших хижаків. Емблема в такому стилі була б дуже доречною. Стильний вигляд з точки зору маркетингових поглядів. Також мінімалізм зараз у моді".

 

Також ХК "Кременчук" пропонує до уваги варіанти лого до назв "Тигр" і "Тигри":

 

Зауважимо, що підведення підсумків буде доручено робочій групі (журі), до складу якої ввійдуть представники клубного керівництва, тренерського штабу, хокеїсти, співробітники клубу та активні вболівальники. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 946 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1777 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 813 0