Новини з 1996 року

Від директорів кременчуцьких шкіл вимагають негайно припинити побори з батьків. Гроші дадуть з бюджету

Олександр Курилов 21 квітня 2016 13:31 843 0

Депутати Кременчуцької міської ради з більшості – місцеві радикали партії Ляшка вимагають від директорів міських закладів освіти негайно припинити у своїх закладах збір благодійних внесків.

Причина – гроші з батьків учнів збирають, хоча відповідне розпорядження про припинення таких поборів є в кожному освітянському закладі.

Відповідну інформацію про те, що гроші у школах з дітей збирати заборонено й таке розпорядження міського управління освіти оприлюднено, «Програмі плюс» розповіли депутати міськради з фракції Радикальної партії.

«Ми знаємо, що тут ініціативу проявляють батьківські комітети, але звертаємося до директорів шкіл з проханням вплинути на останні й таку практику припинити», - за словами депутата міськради Валентина Крученко-Гая, обранці кременчужан на наступній сесії – у травні, максимум у червні взагалі планують припинити практику поборів у школах, натомість на потреби закладів освіти виділити додаткові кошти.

Сьогодні в останніх рахують свої щомісячні витрати грошей, які йдуть на господарчі справи – лампочки, мийні засоби й таке інше.  

Теги: Благодійні внески

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись