Новини з 1996 року

Від 10 років в’язниці. Кременчужанам які надумали відпочивати, у відібраному в Україні Криму

Олександр Курилов 26 червня 2016 10:38 1256 0

Надалі невеликій кількості кременчужан, які бажають,  незважаючи на війну з Росією на Донбасі, побувати влітку у відібраному в України російською армією Криму, слід бути дуже обережними.

Бо, окрім того, що їхні сумки витрясуть – везти можна тільки дві пляшки горілки і дві пачки цигарок, їх очікує нова неприємність.

Її зміст – у російському кримінальному кодексі з’явилася нова стаття – «акт міжнародного тероризму». Про це розповідає юрист Юрій Крайняк.

А зміст цієї статті – вас перевірять по соціальних мережах і якщо знайдуть або у вас, або у ваших друзів в Інтернеті якісь повідомлення про події в Україні, Сирії чи будь-які, що протирічать руському миру,  - додому у Кременчук ви вже можете не потрапити.

Натомість кожен такий відпочивальник залишиться в окупованому Криму, вже не на пляжі, надовго.

Звідси й заклик репортера до мешканців міста, які закрили очі на анексію Криму Росією й думають, що їх це не стосується.

Стосується. Не забувайте, що у вас є діти, близькі, знайомі й друзі в соціальних мережах. Що вони пишуть  в Інтернеті – ви не знаєте, але кримське відділення ФСБ вам про це розповість. Далі вже все буде залежати від того, наскільки вам у житті взагалі щастить або навпаки – не щастить.

Теги: Окупація Криму

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 130 0
На День міста в Кременчуці відбувся цікавий концерт зоряного десанту. ФОТО 326 0
У Кременчуці відбувся прем’єрний спектакль «Sex за Законом, або Не Забудьте Розписатися». ФОТО 471 0