Новини з 1996 року

В Бюро протидії наркозлочинності при МВС стартував набір

Єлизавета Кравченко 02 листопад 2015 16:45 1801 0

В Україні стартував набір до бюро Національної поліції з протидії наркозлочинності. В даному Бюро 80 відсотків персоналу складатимуть нові працівники. Про це нещодавно заявила радник Міністра внутрішніх справ Хатія Деканоїдзе.

 

 

Основна функція Бюро протидії наркозлочинності (БПН) – боротьба з розповсюдженням наркотиків на всіх рівнях, а також збір і обробка інформації для кримінального переслідування винних у наркозлочинах. Агенти працюють мобільними оперативними групами по 10-15 осіб без прив'язки до певної адміністративно-територіальної одиниці.

Конкурс на посади в БПН відкритий як для цивільних осіб, так і для досвідчених оперативних працівників і слідчих.

Онлайн анкети приймаються на сайті МВС з 30.10.2015 до 13.11.2015 ТУТ.

Усі бажаючі кандидати зобов'язані пройти тест загальних навичок, який визначить уміння логічно мислити і рівень аналітичних здібностей, перевірку стану здоров'я, фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду.

Порівняно з відбором у патрульну поліцію, відбір у БПН буде складнішим за рахунок тесту благонадійності, розробленого ізраїльськими фахівцями, і наркологічного тесту.

До агентів БПН висуваються більш високі вимоги з фізичної підготовки. Відбір проводиться на дві категорії посад: оперативних співробітників (агентів) і аналітиків. Перші працюватимуть у «полі», тому ідеальний кандидат повинен перебувати у відмінній фізичній формі і володіти високим рівнем емоційного інтелекту, вміти налагоджувати контакти.

Корпус аналітиків складе мозковий центр БПН, підсумки їхньої роботи будуть надаватися підрозділами поліції для запобігання і припинення наркозлочинів. Заробітна плата працівників БПН – 9-12 тисяч гривень та соціальний пакет поліцейського.

Усі кандидати, які успішно пройдуть відбір, будуть відправлені на 200-годинний курс навчання. Перші співробітники БПН приступлять до роботи вже в кінці січня 2016 року.

Вимоги до кандидата на посаду оперативного співробітника (агента):

- вік 22 - 35 років;

- вища освіта (бажано юридична);

- хороша фізична форма;

- громадянство України;

- відсутність судимості;

- вільне володіння українською мовою;

- високий рівень емоційного інтелекту,

- комунікативні навички,

- вміння налагоджувати контакти.

Вимоги до кандидата на посаду аналітика:

- вік 25-50 років;

- вища освіта;

- хороші аналітичні здібності;

- громадянство України;

- відсутність судимості;

- вільне володіння українською мовою,

- вільне володіння іноземною мовою є значною перевагою.

 

 

 

Теги: Поліція КременчукаМВСРеформа

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись