Новини з 1996 року

В 1556 спростували несправність своїх автобусів. Хто перевозить пасажирів Мерседесами 99-го року?

Олександр Курилов 30 липня 2019 14:21 547 0

Служба 1556 - один з головних міжміських перевізників Кременчука, непричетна до страждань пасажирів з дітьми, які минулого тижня їхали автобусом з нашого міста до Бердянська й через поломку автобусу застрягли у Запоріжжі…

Це керівник служби 1556 Василь Тітик відреагував на заяву кременчужан, які возили дітей на відпочинок на Азовське море, однак через неполадки в автобусі відмовилися їхати з Запоріжжя, поки їм не прислали новий транспортний засіб.

Всю цю історію оприлюднила "Програма плюс".   Й ось що ми почули.

«Щороку возимо людей на море. Цього – відправляємо на південь щотижня два великі автобуси. Й ще жодного разу вони не ламалися в дорозі й дай Бог так буде і далі. Якби справді таке було б у нас, то звісно ми б все людям компенсували.

Але такий випадок про який в соціальних мережах писали жителі, справді був. Однак це не наш транспортний засіб й ми цю групу людей не перевозили», - зазначив Василь Тітик.

Інше, що вдалося дізнатися – це кому саме належить автобус Мересдес, який зламався на дорозі й який застряг з дітьми на дорозі.

Й слід сказати, що мова тут про іншого кременчуцького підприємця, який виділив для перевезення дітей автобус Мерседес 1999 року.

Інше, що вдалося знайти в Інтернеті, свої послуги як і свій автобус-ветеран, цей підприємець рекламує на ОLX, він також є в соціальних мережах.

А от чому цей чоловік мовчить – зрозуміти навряд чи можна.

Все таки – перед людьми, яких протримали в автобусі 15 годин замість восьми, вибачитися потрібно й перевізницька гординя – не відпала б.

У свою чергу, «Програма плюс», де з самого початку наголошувалося на людяності перевізника Тітика й незрозумілості ситуації зі скаргою, вибачається перед перевізником.

І висновок тут здається – тільки один. Громадянам слід цікавитися на якому автобусі вони їдуть й чи не є їхній транспортний засіб, на якому планують поїхати на море, таким, що далеко не поїде через поважний вік.

І непогано б цікавитись самим перевізником теж, аби не втрапити в халепу.     

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1289 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2285 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2902 0