Новини з 1996 року

Увага! Інформація для ваших батьків. Пенсії видаватимуть по-новому: що зміниться і куди звертатися?

Олександр Курилов 12 серпня 2018 12:05 4154 0

В Україні пенсії видаватимуть по-новому, а місцеві пенсійні фонди, в тім числі й Кременчуцький, – скоротять. Що з таких намірів вийде – поки що незрозуміло, але ось про що ЗМІ повідомляє керівник Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Отже, перше, що планується, – це реорганізація.

«Раніше в кожному районі відділення Пенсійного фонду здійснювало всі функції: проводило адміністративно-управлінську діяльність (кадрову, юридичну, бухгалтерську тощо) й одночасно обслуговувало.

А тепер у кожній області буде одне головне управління Пенсійного фонду, де в обласному центрі будуть зосереджені адміністративно-господарські підрозділи, а по області - багато сервісних центрів.

При такій структурі нам не потрібно стільки обслуговуючого персоналу, як було раніше. Тому ми провели оптимізацію структури з одночасним збільшенням зарплати», - говорить з цього приводу керівник Пенсійного фонду України.

За його словами, також, крім сучасних сервісних центрів: з онлайн чергою, місцями для очікування і повним набором послуг, буде й створення віддалених робочих місць. Вони створюються там, де жителям буде зручніше, розповідає Зарудний, і слід розуміти, що мова йде щось про зразок нашого ЦНАПу і його пунктів у Крюкові та Молодіжному.

Однак це ще буде, а інша новація – «…пенсіонерам видаватимуть електронне пенсійне посвідчення, яке є одночасно і банківською платіжною карткою.

«…На цю картку буде перераховуватися пенсія й карткою можна розраховуватися в магазинах, інших установах, зараховувати на неї гроші. Тобто користуватися як звичайною банківською карткою. 431 тисяча таких карток пенсіонерам з числа внутрішньо переміщених осіб уже видано й найближчим часом почнеться їх оформлення для інших категорій пенсіонерів», - зазначає голова ПФУ України.

Таким рішенням Пенсійний фонд остаточно відмовиться від послуг  Укрпошти, які є дорожчими, ніж користування банківськими картками.

Слід додати, що про майбутні зміни в пенсійних справах у Кременчуці керівник місцевого пенсійного фонду Роман Ареп'єв поки що нічого не оголошував.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 513 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 990 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3500 0