Новини з 1996 року

Уточнено. ВІЙСЬКОВІ НАВЧАННЯ У КРЕМЕНЧУЦІ ПОЧНУТЬСЯ З ОБІДУ, ЯКИЙ ПЛАВНО ПЕРЕЙДЕ У ВЕЧЕРЮ

Олександр Курилов 31 серпня 2015 16:08 834 0

350 дорослих чоловіків нашого міста, які вирішили завтра у приміському таборі погратися у війну, почнуть своє командно-штабне навчання з обіду. Однак перед обідом, який плавно перейде у вечерю, відбудеться два урочистих шикування.

Про те, що перші дні штабного навчання, яке завершиться спеціальною військово-дитячою грою, вже розплановано, «Програмі плюс» розповіли учасники цього дійства.

Отже, день перший дитячої гри дорослих кременчужан почнеться у міському військовому комісаріаті.

Тут батальйон – 350 громадян у військовій формі – наші захисники, які так потрібні на Сході, але знаходяться в тилу, почне своє шикування.

Далі після шикування та виступу організаторів навчання – урочиста посадка «вояків» в автобуси й поїздка до дитячого оздоровчого табору «Зоряний».

А вже там почнеться головне – обід, якому передуватиме ще одне урочисте шикування.

Загалом, за планами організаторів, кременчуцький батальйон лисих та пузатих чоловіків завтра тільки гулятиме – розселятиметься по дитячих кімнатах, обідатиме і вечерятиме.

А вже у середу відбудеться перший етап командно-штабних навчань – його учасники ритимуть окопи.

Про що слід додати – так це про радість продавців у продуктовому магазині села Потоки, поруч з яким знаходиться табір «Зоряний».

Тут очікують на виконання річного плану з продажу горілки та закуски в найближчі десять днів, що дасть можливість збільшити рейтинг сільського магазину.

Теги: Підтримка оборони

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись