Новини з 1996 року

Уточнення. Магазин «Фокстрот» не належить нардепу Шаповалову. Меру чистити його від снігу не потрібно

Олександр Курилов 28 лютого 2018 15:12 763 0

Адміністрація торгового центру «Фокстрот» висловлює своє обурення тим, що  цей торговий заклад приписують нардепу Шаповалову, який нібито є у  його власності. Насправді це не так.

Це керівництво торгового центру відреагувало на повідомлення в «Програмі плюс», у якому йшлося про інформацію користувачки Фейсбуку про погане прибирання снігу біля цього закладу торгівлі, який начебто належить народному депутату України від Кременчука Юрія Шаповалову.

У свою чергу адміністрація торгового закладу уповноважена заявити, що насправді цей торговий заклад не належить нашому нардепу, як і не належить йому приміщення, в якому магазин розташований.

Щодо снігу, то працівники підприємства його прибирають, хоча їхній двірник на лікарняному. Втім з того, що вже вдалося, - це відгорнути сніг, аби проїзд авто та прохід людей відбувався без жодних перешкод.

«Програма плюс» зацікавилася питанням, що саме сталося з власністю нашого нардепа, в декларації якого написано, що він є власником товариства з обмеженою відповідальністю "Фокстрот-Кременчук" Код у Єдиному державному реєстрі 32275384.

Однак це декларація за  2016 рік і з того часу спливло немало води. Й власності в нашого нардепа трохи поменшало.

Бо вже пошук у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб показує, що адміністрація торгового закладу права.

Нині власником ТОВ «Фокстрот-Кременчук»  є мешканець Дніпропетровська, якого звати Максим, а інші власники – це офшорна компанія» АЙВОР ОМСОН» із Сейшельських островів.

Тож на прохання працівників закладу «Програма плюс» прибере повідомлення про їхню належність до нардепа Шаповалова. Однак висновок про прибирання снігу, тобто фото, – залишається.

Єдине, що меру Кременчука Віталію Малецькому, враховуючи те, що магазин цей – не його начальника, нардепа Юрія Анатолійовича Шаповалова,  знову переривати відпустку й бігти в цей район та присилати комунальників не треба.

Люди й так усе зроблять. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 73 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 326 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 356 0