Новини з 1996 року

Утеплювати стіни "німецького" будинку буде фірма з не дуже досвідченими робітниками. Термін - 1,5 року

Валерія Макряшина 10 вересня 2019 11:15 532 0

Невдовзі бригада робітників "оселиться" на стінах багатостраждального "німецького" будинку №55, що по проспекту Свободи. Відповідно до тендерного замовлення, яке в серпні цього року вкотре оголосив міський департамент житлово-комунального господарства, наразі йде кваліфікація переможця...

Про це повідомляється на сайті відкритих закупівель "Prozorro". Предмет тендерної закупівлі - залишкові роботи з реконструкції (улаштування) теплоізоляції фасаду житлового будинку № 55 по проспекту Свободи. Сума договору - 4 098 951.46 грн. 

Загалом у аукціоні брали участь ТОВ "ФОРТЕЦЯ-БУД"  і комунальне госпрозрахункове підприємство "Союзрембуд", яке ремонтувало навчальний корпус у ВПУ №7, здійснювало будівельні роботи в Кременчуцькому університеті імені Михайла Остроградського тощо. Втім навіть примітка "комунальне" не вплинуло на результат торгів. Меншу суму за свої роботи запропонувало ТОВ "ФОРТЕЦЯ-БУД" - фірма, заснована у квітні минулого року зі статутним капіталом лише 100 грн. 

 

 

 

Відмітимо, що дане ТОВ уже вдруге намагається "взяти" це замовлення - у 2018 році в тендері на аналогічні роботи йому було відмовлено. Тут же в мешканців даного будинку з'явилася надія, що ремонтні роботи колись таки завершаться.

Втім чекати їх закінчення все одно прийдеться, бо навіть якщо робітники від цього підрядника не втечуть, як це було з попереднім, термін виконання робіт становить більше року - до 1 грудня 2020-го.

Стосовно працівників, то в ТОВ "ФОРТЕЦЯ-БУД" вони є, але з невеликим досвідом роботи. 

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 99 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 230 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 361 0