Новини з 1996 року

Усміхніться. Вас знімають на відео в бані. Скандал на нафтопереробному

Олександр Курилов 11 листопад 2017 09:53 1636 0

У Кременчуці – невеликий «гомофобний» скандал, пов’язаний з підвищенням заробітної плати на підприємствах. Мова про ПАТ «Укртатнафта», де робітникам заводу з жовтня підвищено оплату праці вдвічі.

Про те, що працівникам нафтопереробки Кременчука повернуто престиж у зарплаті (для операторів вона тепер починається з 9 тисяч гривень, замість чотирьох раніше), але й водночас збільшено ризики, «Програмі плюс» розповіли на підприємстві.

Причина – одночасно з підвищенням оплати праці збільшено вимоги до робітників.

Зокрема, відтепер якщо робочий день триває з 8-00 до 17-00, то так і є, а  поява в душі до закінчення зміни о 16-55 – переслідується. Для такого переслідування спеціальні повноваження надано охороні підприємства

Останній приклад з цієї справи – масова поява охоронців заводу в цеху №13, де перевіряльники застукали о 16-55 голих працівників у душі й усе це зафіксували на відео.

Втім відео з голими нафтопереробниками в Ютуб ніхто викладати не став.

Слід додати про справедливість вимог керівників ПАТ «Укртатнафта» до своїх працівників. Таких вимог не було, поки не підвищили зарплату, але нині все змінилося й це нормально.

Єдине, що не нормально, – це рейс вахтового автобуса, який вирушає в місто через 20 хвилин після закінчення робітниками своєї зміни. Відповідно, помитися і перевдягнутися за 20 хвилин, а потім добігти до транспорту – не всім вдається, й це вже з боку адміністрації підприємства не зовсім справедливо по відношенню до своїх працівників.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись