Новини з 1996 року

Усе через коронавірус: у Кременчуці цьогоріч значно побільшало безробітних

Олексій Ващук 22 вересня 2020 17:15 161 0

За інформацією Кременчуцької районної ради, у міськрайонному центрі зайнятості цього року кількість зареєстрованих безробітних значно збільшилась.

За підтвердженими даними, на початок року на обліку в центрі зайнятості перебувало 1349 безробітних, а на початку квітня чисельність безробітних кременчужан склала 1291 особу.

Але через поширення пандемії коронавірусу COVID-19 було введено карантин, у зв’язку з чим уряд змінив порядок реєстрації безробітних, а також надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги по безробіттю.

Таким чином менш ніж за місяць кількість безробітних у місті зросла майже втричі – до 3454 осіб. З часом сплеск безробіття значно стих, і на кінець червня без роботи сиділо 4076 громадян. Це був пік безробіття у місті, після чого ця кількість трохи спала.

Незважаючи на загальний спад ажіотажу навколо пандемії коронавірусу, кількість безробітних у місті все одно перевищує навіть показники кінця квітня. Так, на сьогодні на обліку в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості перебувають 3710 осіб.

Варто зауважити, що через пандемію суттєво погіршилась ситуація на ринку праці, бо ж роботодавці просто припинили приймати нових робітників. А звільняють працівників через те, що не було необхідних обсягів роботи. Зарплати, відповідно, також значно зменшились. І в таких умовах звільненим нічого не лишалося, як ставати на облік у центрі зайнятості та оформляти себе як безробітних.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1213 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 908 0