Новини з 1996 року

УСБУ в Полтавській області зацікавило будівництво на території кременчуцької військової частини

Ксенія Омельченко 23 квітня 2018 13:37 1205 0

Слідчий відділ УСБУ в Полтавській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання невстановленими службовими особами своїм службовим становищем. Мова йде про укладання та виконання угоди про закупівлю робіт з будівництва адміністративної будівлі на території військової частини № 3059 Національної Гвардії України, що знаходиться у Кременчуці. Таку інформацію було оприлюднено нещодавно сервісом моніторингу Opendatabot.

Угоду між комунальним виробничим підприємством "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" та ТОВ "Абсолют Монтаж" (ЄДРПОУ 38364349) було укладено ще 14 листопада 2016 року на загальну суму 6 877 512,56 грн.

Та, як виявили слідчі під час досудового розслідування, за вказаною адресою при укладанні даної угоди вже існувала недобудована у 2008 році ТОВ "Талєкріс" споруда, яка разом з іншими будівлями, згідно з актом прийому-передачі, передана на баланс військової частини №3059 Національної Гвардії України від КГЖЕП "Автозаводське".

На момент припинення будівництва та передачі її у власність військової частини вартість недобудови складала 766 004, 00 грн. (без ПДВ).

Водночас службові особи ТОВ "Абсолют Монтаж" за попередньою домовленістю з керівництвом військової частини №3059 Національної гвардії України та КВП "Кременчуцьке міське управління капітального будівництва" свідомо вносили до актів приймання виконаних робіт та інших офіційних документів завідомо недостовірні відомості щодо їх обсягів та вартості. Зокрема, відображалися дані про найменування робіт і витрат, пов'язаних з ними, які раніше фактично вже виконувалися ТОВ "Талєкріс".

Слідчі припускають, що дана угода укладена всупереч інтересам служби з метою одержання неправомірної вигоди в інтересах третіх осіб, тож зазначені дії були попередньо кваліфіковані слідством за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Посилаючись на дану інформацію, старший слідчий в ОВС СВ УСБУ в Полтавській області звернувся до Октябрського районного суду м. Полтави з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів кременчуцького товариства з обмеженою відповідальністю "Абсолют Монтаж", адже саме це товариство є виконавцем зазначених робіт.

Суд задовольнив клопотання слідчого, тож розслідування триватиме.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись