Новини з 1996 року

Усі пологові будинки в Полтавській області на 100% забезпечені «пакунками малюка»

Валерія Макряшина 04 квітня 2020 12:30 209 0

„Пакунок малюка” видають її отримувачам під час народження/виписки (за бажанням) дитини в пологовому будинку або за місцем проживання/перебування новонародженої дитини.

У межах реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги в області забезпечено реалізацію пілотного проєкту з надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги - „пакунок малюка” в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України.

На отримання допомоги мають право громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України й народили живонароджену дитину.

Безпосередніми отримувачами допомоги є мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Якщо жінка не отримала одноразову допомогу в пологовому будинку, для отримання „пакунка малюка” необхідно в 30-денний термін з дня народження дитини звернутися до управління соціального захисту населення за місцем проживання/перебування дитини та надати разом із заявою довідку з пологового будинку про те, що пакунок жінка не отримала.

 


З початку 2019 року в області жінкам, які народили дітей, видано 4691 пакунок, у тому числі: пологовими будинками – 4663, управліннями соціального захисту населення – 28. Станом на 01.04.2020 року всі пологові будинки області 100% забезпечені «пакунками малюка»  відповідно до потреби.


 

До слова, Національна служба здоров’я України профінансує допомогу пологовим будинкам у розмірі 8 тисяч гривень за породіллю.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1246 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1910 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2430 0