Новини з 1996 року

Усі першокласники отримають набори LEGO – міністр освіти Гриневич

Олександр Курилов 24 березня 2018 10:16 410 0

Міністр освіти Лілія Гриневич повідомляє радісну новину для першокласників й кременчуцьких теж. І про це вона пише у Фейсбуку.

"Маю маленьку перемогу для нас - усі перші класи, що прийдуть навчатися 1 вересня 2018 року, отримають безкоштовні набори LEGO. Перша вантажівка з наборами для 100 пілотних шкіл уже виїхала з Данії і до кінця місяця, якщо все буде добре, має прибути в Київ.

Уявіть собі, кожна школа – і в містах-мільйонниках, і в горах, і на лінії зіткнення, і в селах – отримає набори LEGO «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box». Є, звичайно, процедурні проблеми. Доставка планується протягом 2018-2019 року (https://goo.gl/31nR67). В принципі, більшість наборів мають бути до 1 вересня, але доставки здійснюватимуться й протягом навчального року, це пов’язано з виробничими можливостями. Реальність завжди недосконала, особливо коли плануєш забезпечити всі перші класи майже 17 тис шкіл.

Це один із наймасштабніших проектів The LEGO Foundation, і ми вдячні, що вони вирішили підтримати Нову українську школу. Набори допоможуть якісніше впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес і стануть хорошою допомогою вчителеві.

P.S. На фото разом з віце-президентом The LEGO Foundation Каспером Оттоссоном Канструпом обмінюємося підписаним меморандумом про взаєморозуміння)».

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1222 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1865 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2344 0