Новини з 1996 року

Уряд пропонує механізм 12-місячної розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг

Віктор Крук 19 жовтня 2016 14:30 639 0

Уряд запропонує українцям, які не можуть чи не хочуть скористатися субсидіями для компенсації нової ціни на газ, механізм річної розстрочки на оплату житлово-комунальних послуг. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час зустрічі з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань у вівторок.

"Ми провели обговорення з депутатами Парламенту і вирішили, що ми запровадимо 12-місячну розстрочку на оплату житлово-комунальних послуг для тих, хто не бажає отримувати субсидії", - зазначив він.

За його словами, такий варіант буде запропонований для тих родин, які не можуть або не хочуть взяти участь у програмі субсидій.

"Тобто у нас є два механізми, які можна використовувати: з одного боку, це субсидія - адресна допомога, безповоротна, з іншого боку - якщо такий варіант неприйнятний з тих чи інших причин, будь ласка, споживаємо сьогодні - платимо 12 місяців. Це буде означати, що навантаження на бюджет родини у розстрочці буде щомісячно меншим", - зауважив Прем’єр-міністр.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 843 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1272 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1728 0