Новини з 1996 року

Уряд прогадав із Кременчуком. Мер Малецький не виправдав очікування Гройсмана

Валерія Макряшина 12 жовтня 2017 15:02 3095 0

А розмова про те, що сьогодні в інтерв'ю одному із всеукраїнських каналів прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що підстав для підвищення ціни на газ немає. Також Гройсман висловив сподівання, що місцева влада не підвищуватиме тарифи на тепло та гарячу воду, однак це не про наш Кременчук і відповідно не про нашу місцеву владу.

Гройсман запевнив, що наразі немає жодних підстав для зміни ціни на газ.

"Ціна на газ залишається незмінною. Звісно, усе буде залежати від ціни газу на ринках, у тому числі міжнародних, але я наголошую, що зараз таких підстав немає", - підкреслив прем'єр.

Водночас глава уряду зауважив, що за управління теплокомуненерго, за їхні фінансово-економічні показники відповідають саме органи місцевого самоврядування, місцева влада. Гройсман висловив сподівання, що на місцях ніхто не допустить підвищення цін на тепло чи гарячу воду.

За словами Гройсмана, він розраховує, що місцеві керівники дуже відповідально поставляться до цього і не дозволять собі жодних підвищень. 

Разом з тим, відповідаючи на запитання, чи є підвищення ціни на газ вимогою Міжнародного валютного фонду, Прем’єр-міністр запевнив, що ні, але, за його словами, з Фондом дискутується питання формування формули розрахунку вартості газу.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 174 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 560 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 690 0