Новини з 1996 року

Уряд приготував кременчужанам пеню за прострочену оплату комунальних послуг. Шаповалов підтримає?

Олександр Курилов 12 лютого 2017 14:30 891 0

Надалі з кременчужан стягуватимуть пеню в розмірі 0,1 від суми боргу за кожен день прострочених комунальних платежів. Натомість інший варіант – реструктуризація самих комунальних послуг в оплаті на наступні 5 років – не розглядається.

Це в парламент України надійшов новий закон, за яким усі боржники за компослуги сплачуватимуть 0,1 відсоток від суми оплати за кожен день прострочених платежів.

Причина того, що уряд штовхає цей закон і, вочевидь, наш нардеп Юрій Шаповалов його підтримає першим, – платники за комунальні послуги, яким ніхто не розповів про те, що борги можна реструктуризувати на 5 років, заборгували за комуналку мільярди гривень.

Слід додати, що закон у першому читанні розглядатимуть за тиждень, і в тому, що наші нардепи підтримають іще один зашморг для людей, можна не сумніватися.

Гірше ж інше – вже на місцевому рівні наші чиновники знають, що оплату комунальних послуг можна реструктуризувати на 5 років, але про це мовчать. Причому мовчать усі, починаючи від мера міста Малецького й завершуючи керівником департаменту соціального захисту мерії Поляковим.

Звідки така байдужість – наших градоначальників зрозуміти можна, бо надавачі послуг їм ближче до свого тіла, ніж пересічні кременчужани.

У свою чергу «Програма плюс» звертається до нардепа Шаповалова й нардепа Жеваго з вимогою – за цей закон не голосувати.

Інше, на чому варто наголосити, – наші чиновники мають прокинутися й  провести у місті реструктуризацію комунальних виплат. Інакше люди прийдуть жити безпосередньо у міськвиконком.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 842 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1271 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1726 0