Новини з 1996 року

Уряд підвищив розмір премій для вчителів – Гриневич. До 18 тисяч гривень

Олександр Курилов 17 травня 2018 10:46 803 0

Уряд України з учорашнього дня серйозно підвищив розмір премій для вчителів. Саме підвищення стосується тих педагогів, які стали переможцями чи лауреатами конкурсу «Учитель року. Тож для наших педагогів є сенс не просто боротися за звання кращого, але й перемагати. Про такі зміни освітянам повідомляє у соціальних мережах міністр освіти Лілія Гриневич.

«По-перше, сьогодні Уряд підвищив розмір премій для переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року» – вони становитимуть близько 11-18 тис. гривень.

Зміни передбачають, що сума винагороди тепер становитиме для переможців п’ять мінімальних заробітних плат (наразі це понад 18,6 тис. грн), а для лауреатів – чотири (за друге місце - майже 15 тис. грн) і три (за третє місце - близько 11 тис. грн). Збільшені премії отримають переможці та лауреати 2019 року. При цьому раніше розмір премій для переможців і лауреатів (друге та третє місце) був 5, 3 та 2 тисячі гривень (https://bit.ly/2IkW0t0 )», - така приємна звістка для наших педагогів від керівника освіти в Україні.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись