Новини з 1996 року

Уряд підвищив норму споживання газу за газову плиту. До 4,4 метри кубічних

Олександр Курилов 25 лютого 2016 16:12 1071 0

Уряд підвищив норми споживання газу для домогосподарств без лічильників на 47%. Громадяни, які використовують тільки газову плиту, будуть платити за 4,4 куб.м. замість 3 куб. м.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні за пропозицією міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

У той же час Кабмін вирішив протягом двох тижнів підготувати нову методику, згідно з якою, норми споживання розраховуватимуться окремо для різних регіонів - з урахуванням їх особливостей.

Крім цього, Кабмін вирішив скасувати свою базову постанову №619 від 1996 року - раніше норми коректувалися внесенням змін у нього.

Останні зміни 29 квітня 2015 року про подвійне зниження нормативів споживання газу. Це рішення було оскаржене в судах усіх інстанцій, і, за даними Демчишина, облгази планували з лютого нараховувати плату за нормою не 3, а 6 куб.м. для домогосподарств, які використовують тільки плиту.

«619 постанову ми скасовуємо, приймаємо нову... Приберемо предмет, який вони оскаржують... Облгази будуть задоволені», - сказав прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Нагадаємо, нормативи споживання газу для населення без лічильників знизили удвічі у квітні минулого року.

 

 

Первоисточник

Теги: Комунальні послугиЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 359 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1490 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2478 0