Новини з 1996 року

УПРАВЛЯЮЧИХ КРЕМЕНЧУЦЬКИХ БАНКІВ ЗАКЛИКАЮТЬ НЕ ЗНУЩАТИСЯ НАД МЕШКАНЦЯМИ

Олександр Курилов 17 вересня 2015 12:10 969 0

Керівників кременчуцьких фінансових установ закликають припинити знущання над мешканцями міста й встановити справедливі комісійні відсотки при оплаті платежів, які перераховують комунальним установам громадяни.

З цього приводу у місті формується спеціальна група у Фейсбуку та Твіттері, яка напередодні виборів проведе спеціальні акції протесту, аби звернути увагу на проблему.

«Мова про те, що при прописці чи вклеюванні нового фото у паспорт людина за це зобов’язана заплатити 85 копійок. Але комісійні, які при цьому стягують наші банки, більші сплаченої суми практично в десять разів.

За прописку я заплатив 85 копійок, а за комісію у комерційному банку з мене просять від шести до десяти гривень», - зазначив репортеру один з майбутніх організаторів передвиборчих банківських акцій протесту.

«Мова йде про всі без винятку філії комерційних установ, які приймають платежі – «Приватбанк», «Ощадбанк», «Укрсиббанк», "Фінанси і Кредит"  та інші. Ми розуміємо, що не їхні керівники встановлюють ціни. Однак хтось же має написати листа в головні відділення та сказати: не можна робити розмір банківської комісії безмежним при тому, що сам розмір державного платежу є мінімальним», - додав респондент.

Про що варто додати – як на репортера, перші акції з цього приводу розпочнуться з кінця вересня. За тим, що відомо, спочатку  мітингувальники з плакатами прийдуть до тих філій фінансових установ, які розташовані в центрі міста.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 810 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 863 0