Новини з 1996 року

Укрзалізниця розбиратиметься з КВБЗ стосовно крюківського потягу. Відмовився їхати і застряг у Києві

Валерія Макряшина 08 січня 2020 10:55 624 0

Поїзд за маршрутом Київ-Пасажирський – Аеропорт Бориспіль зробив вимушену зупинку, й про таке повідомляє пресслужба АТ "Українська залізниця"...

Вчора, 7 січня, близько 13:30, поблизу станції Деміївська (м. Київ) новенький поїзд, що здійснював рейс за маршрутом Київ-Пасажирський – Аеропорт Бориспіль зробив вимушену зупинку. 

Залізничники доклали максимум зусиль, щоб пасажири не спізнилися на літак і таке б сталося, якби їх вчасно не пересадили в інший рухомий склад та не доправили до аеропорту. 

Інакше люди б спізнилися на рейс. Й дякувати за це їм би довелося залізничникам, а ті в свою чергу дякували б нашому Крюківському вагонобудівному заводу, який є виробником рухомого складу. 

Чому поїзд зупинився - невідомо. За повідомленням Укрзалізниці, цей випадок буде досліджуватися та перевірятися і відповідно нашому КВБЗ будуть висунуті відповідні претензії, як заводу-виробнику.

Нагадаємо, що новий поїзд був переданий виробником Укрзалізниці наприкінці грудня 2019 року, й за тим, що повідомляють на самому підприємстві, потяг уже проїхав 10 тисяч км і все це - без зауважень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 77 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 208 0
Всесвітній день читання вголос у бібліотеці: як кременчужани розвивали ораторську майстерність. ФОТО 343 0