Новини з 1996 року

Укртрансгаз через суд стягує з Теплоенерго 22 млн грн. Наш опалювальний сезон під загрозою?

Валерія Макряшина 11 жовтня 2019 16:00 394 0

Господарський суд у Полтаві відкрив провадження за позовною заявою Акціонерного товариства «Укртрансгаз» до нашого комунального підприємства "Теплоенерго".

Суть позову цілом очевидна, бо кременчуцькі комунальники, як знаємо, економією не вирізняються.

Справа в тому, що наше комунальне підприємство "Теплоенерго" в боргах, виявляється, як у шовках. За інформацією у позові, який оприлюднений на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, КП "Теплоенерго" заборгувало Укртрансгазу 21 млн 862 тис 958,72 грн.

Крім цього, позивач вимагає повернути йому в натурі безпідставно набуте нашими марнотратами-комунальниками майно, а саме блакитне паливо, яке використовують котельні КП "Теплоенерго", розташовані на Третьому Занасипу, в Крюкові тощо. 

"...У разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість, яка визначається на момент розгляду судом справи про повернення майна..." - йдеться в документі. 

У результаті суд вирішив прийняти позовну заяву до розгляду й відкрити провадження у справі. Також суддя призначив підготовче засідання у справі на листопад цього року. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 241 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 540 0
«Вікінг»: скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів представив у Кременчуці нові композиції. ФОТО та ВІДЕО 218 0