Новини з 1996 року

Укртрансгаз через суд стягує з Теплоенерго 22 млн грн. Наш опалювальний сезон під загрозою?

Валерія Макряшина 11 жовтня 2019 16:00 618 0

Господарський суд у Полтаві відкрив провадження за позовною заявою Акціонерного товариства «Укртрансгаз» до нашого комунального підприємства "Теплоенерго".

Суть позову цілом очевидна, бо кременчуцькі комунальники, як знаємо, економією не вирізняються.

Справа в тому, що наше комунальне підприємство "Теплоенерго" в боргах, виявляється, як у шовках. За інформацією у позові, який оприлюднений на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, КП "Теплоенерго" заборгувало Укртрансгазу 21 млн 862 тис 958,72 грн.

Крім цього, позивач вимагає повернути йому в натурі безпідставно набуте нашими марнотратами-комунальниками майно, а саме блакитне паливо, яке використовують котельні КП "Теплоенерго", розташовані на Третьому Занасипу, в Крюкові тощо. 

"...У разі неможливості повернути в натурі потерпілому безпідставно набуте майно відшкодовується його вартість, яка визначається на момент розгляду судом справи про повернення майна..." - йдеться в документі. 

У результаті суд вирішив прийняти позовну заяву до розгляду й відкрити провадження у справі. Також суддя призначив підготовче засідання у справі на листопад цього року. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 421 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1752 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2847 0