Новини з 1996 року

Укрпошта пригрозила припинити доставку пенсій у наступному році

Валерія Макряшина 26 жовтня 2018 12:25 795 0

Укрпошта має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості з 1 січня 2019 року в разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Про це заявив гендиректор поштового оператора Ігор Смілянський в інтерв'ю газеті Урядовий кур'єр.

"Доставка пенсій - досить гостре питання, від якого залежить формат подальшої  роботи компанії. По суті це питання - залишиться в Укрпошті 11,5 тис. відділень або 4,3 тис. Ми підготували антикризовий план, який запровадимо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнято. Це означає, що Укрпошта змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій. З 1 січня 2019 року не доставлятимемо пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного й виробничого персоналу", - пояснив Смілянський.

За його словами, ще в листопаді минулого року Укрпошта зверталася до Міністерства інфраструктури, Міністерства економічного розвитку й торгівлі, а також Міністерства соціальної політики та Пенсійного фонду з проханням про перегляд тарифу.

"Відтоді нічого не змінилося: 17 наших звернень досі без відповіді. Тариф залишається незмінним з 2004 року, ми надаємо послугу за тарифами 14-річної давності. Актуалізацію пенсійного тарифу не закладено й у проект держбюджету на 2019-ий. Пенсійний фонд не зробив цього навіть після зустрічі з Президентом Петром Порошенком, де було наголошено на необхідності збереження унікальної мережі Укрпошти. Тож більше звернень не буде", - заявив гендиректор компанії.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму, компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. У штаті підприємства - 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

У 2017 році Укрпошта отримала 203 млн грн збитку й збільшила чистий дохід на 19,6% - до 5,5 млрд грн порівняно з 2016 роком.


Нагадаємо, що Укрпошта зазнала збитків більше у півтора раза. За підсумками першого півріччя 2018 року, компанія отримала понад півмільярда чистого збитку.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 371 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 534 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 613 0