Українці вибороли три медалі чемпіонату світу з тріатлону

pplus 07 травня 2019 16:35 95 0

В Іспанії завершився розіграш нагород чемпіонату світу з неолімпійських видів тріатлону, повідомляє УНН з посиланням на ММСУ.

За підсумками змагань, у скарбничці української збірної три медалі. Першу нагороду до активу "синьо-жовтої" команди здобув Віталій Воронцов, який виборов "срібло" серед юніорів у першості з дуатлону. Крім того, на рахунку Воронцова третя сходинка в змаганнях з акватлону.

Ще одну срібну медаль для збірної завоювала Софія Прийма. Українка стала другою в кростріатлоні серед спортсменів вікової категорії "молодь".

Нагадаємо, що наша Юлія Єлістратова завоювала третє "золото" в кар'єрі КС з тріатлону.