Новини з 1996 року

Українців змусять платити більше податків з нерухомості

Валерія Макряшина 12 листопад 2017 09:44 907 0

Нові правила проведення операцій із квартирами і землею анонсував Мін'юст. Законопроект, який мають намір розробити у відомстві, торкнеться не тільки угод купівлі-продажу, а й оренди.

Вказуватиметься і ціна на будинок та інші споруди на ділянці при держреєстрації документів, що засвідчують набуття права на земельну ділянку. Крім того, чиновники розглядають варіант внесення до держреєстру відомостей і про вартість об'єктів нерухомості і зобов'язання, якщо мова йде про іпотеку або оренду. В тому числі, й оренду сільгоспземель.

Як пояснив начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Мін'юсту Анатолій Лещенко, реєстр, що відображає реальну вартість нерухомості - прийнята загальносвітова практика. А внесені до системи дані використовуються перш за все в питаннях оподаткування.

Не секрет, що в Україні поширена практика, коли в договорах купівлі-продажу вказують занижену вартість об'єкта, щоб заощадити на податках. У деяких випадках ціна квартири на папері може зменшиться на 50% і більше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1317 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2310 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2928 0