Новини з 1996 року

Українців змусять платити більше податків з нерухомості

Валерія Макряшина 12 листопад 2017 09:44 864 0

Нові правила проведення операцій із квартирами і землею анонсував Мін'юст. Законопроект, який мають намір розробити у відомстві, торкнеться не тільки угод купівлі-продажу, а й оренди.

Вказуватиметься і ціна на будинок та інші споруди на ділянці при держреєстрації документів, що засвідчують набуття права на земельну ділянку. Крім того, чиновники розглядають варіант внесення до держреєстру відомостей і про вартість об'єктів нерухомості і зобов'язання, якщо мова йде про іпотеку або оренду. В тому числі, й оренду сільгоспземель.

Як пояснив начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Мін'юсту Анатолій Лещенко, реєстр, що відображає реальну вартість нерухомості - прийнята загальносвітова практика. А внесені до системи дані використовуються перш за все в питаннях оподаткування.

Не секрет, що в Україні поширена практика, коли в договорах купівлі-продажу вказують занижену вартість об'єкта, щоб заощадити на податках. У деяких випадках ціна квартири на папері може зменшиться на 50% і більше.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0