Новини з 1996 року

Українці-фізичні особи можуть брати кредити на обладнання для виробництва "зеленої енергії"

Марина Баніт 16 квітня 2018 17:04 228 0

Тепер українці можуть виробляти електрику власними силами на власному обладнанні. Для цього вони можуть брати кредити в державному банку.

Ощадбанк запустив нову кредитну програму для фізичних осіб «Зелена енергія». В рамках цієї програми можливо отримати кредит  на придбання та встановлення обладнання, що забезпечує виробництво «зеленої» енергії, а саме переробку сонячної, вітрової, теплової, водної енергії на електричну. Це можуть бути сонячні електростанції, сонячні панелі, сонячні батареї, теплові насоси, вітрові станції та генератори, а також матеріали та обладнання до них.

На хвилі дедалі більшого використання відновлюваної енергетики в країні все більше домогосподарств переходять на «чисту» електроенергію. Україна вже має значні здобутки у сфері альтернативної енергетики. Зокрема, з 2015 року «зелений» тариф прив’язано до євро, завдяки чому домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої електроенергії і  повертати вкладені в проект кошти без урахування інфляції, повідомляють у банку.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись