Новини з 1996 року

Українських роботодавців почнуть штрафувати за комп'ютери

Валерія Макряшина 23 травня 2018 09:10 1573 0

Вступили в силу нові вимоги до організації робочих місць співробітників

З 18 травня почали діяти нові правила організації робочих місць співробітників, які використовують електронні пристрої з екранами незалежно від їх типу й моделі. Відтепер працівникам повинні бути створені всі умови, щоб безпечно користуватися технікою - так, щоб вона не завдавала шкоди їхньому здоров'ю: наприклад, повинна бути забезпечена можливість перебувати на адекватній відстані від монітора, щоб не шкодити очам.

Нові вимоги до безпеки роботи за комп'ютером стосуються всіх підприємств, крім комп'ютерних класів навчальних закладів і ремонтних (сервісних) підприємств, співробітники яких займаються обслуговуванням, ремонтом і настроюванням таких приладів.

Вони описані в наказі Мінсоцполітики №207 ще 14 лютого 2018 року, однак вступили в силу з тримісячною відстрочкою. Даний документ встановлює мінімальні вимоги до організації робочих місць. Роботодавці мають право самостійно посилювати ці норми (не порушуючи закону про охорону праці).

Оскільки нові правила тепер базуються на європейських принципах (Директива 90/270/ЄС та Директива 89/391/ЄС), вони мають більш загальні описи. Уже прямо не вказується необхідність забезпечити 6 кв. м площі і 20 куб. м повітря на одного працюючого, як немає і прямої вказівки про заборону організації робочих місць у підвалах і цокольних поверхах будівель.

Тепер лише зазначено, що робочий стіл (або інша поверхня) повинен бути достатнього розміру й мати низьку відбивну здатність, а також дозволяти регулювати положення крісла, екрана тощо. Заборонено також використовувати пристрої з дефектами зображення.

При цьому, як і раніше, робочі місця повинні відповідати вимогам Санітарно-епідеміологічних правил і норм СанПіН 3.3.2.007-98.

Роботодавець зобов'язаний проінформувати під розписку співробітників про небезпечні фактори та умови праці (які ще не усунуто). Медогляди також проводяться за рахунок роботодавця, а за необхідності - й оздоровлення співробітників.

Тим часом, згідно із законом про охорону праці (ст.43), за порушення цих норм передбачений штраф у розмірі не більше 5% від середньомісячного фонду оплати праці за попередній рік. Так що формально відсутність розписки працівника про те, що його повідомили про шкідливі умови праці або недоліки організації робочого місця, виявлені в ході планової перевірки, можуть призвести до штрафу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1217 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2216 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2833 0