Новини з 1996 року

Українська співачка Ірина Федишин поколядувала в Кременчуці. ФОТО

Валерія Макряшина 07 лютого 2019 13:10 637 1

У її музиці йдуть рука об руку народні традиції та неймовірний сучасний електронний звук. 

Українська співачка Ірина Федишин відвідала Кременчук з різдвяною програмою "Україна колядує". У середу, 6 лютого, вона заспівала в Міському Палаці культури, де представила дійсно феєричне шоу. Місцева публіка майже повністю заповнила концертний зал і невпинно співала й танцювала разом з артисткою, всіляко підтримуючи її оплесками, й навіть той факт, що концерт розпочався із затримкою, нікого не засмутив.

 

 

На сцені МПК Ірина виконала веселі колядки в сучасній обробці, а також улюблені хіти та нові пісні. Зокрема звучали пісні "Україна колядує", "Твій Ангел" та всіма улюблена "Долоньки". Чи не найголовнішою родзинкою концерту став вплетений у сценічну дію вертеп та відеоролики від Ірини, в яких вона розповідала біблійні історії та історії про народні обряди. Зокрема кременчужани мали змогу дізнатися більше про символ добробуту - дідуха та навіщо потрібна новорічна ялинка.

У перервах між пісенними номерами шоу-балет у яскравих та оригінальних костюмах розігрував феєричні сценки з Чортом, Янголом, Царем Іродом та Козою.

Кожен виступ Федишин - це завжди незабутні емоції, з якими виконавиця виходить на сцену, й цей вечір не став винятком. Яскраві костюми, душевні народні пісні, цікаві танці - цю видовищну виставу кременчуцькі глядачі запам'ятають надовго.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дима 07.02.2019 23:20

Да - неймовірний сучасний електронний звук . А мені вона чогось не дуже. От Тіна Тернер - це воно . Це були шоу. Сучасний якісний звук. В Майкла Джексона був звук - шоу було теж. Скорпіонс - це було шоу. А тут феєрічні сценки з Отцем Володимиром наприклад а не з ч..... Не наклич на нас біду - я йду...