Новини з 1996 року

Українські митці записали привітання для наших військових. ВІДЕО

Валерія Макряшина 28 грудня 2018 09:00 333 0

Відомі українські митці записали різдвяні й новорічні привітання для оборонців України, поширивши їх через соціальні мережі.

Про це пише видання "Радіо Свобода". 

До привітань долучилися кінорежисер Любомир Левицький, музичний колектив «Пікардійська Терція», співаки Маша Собко, Павло Табаков, Оксана Муха, промоменеджер проекту «Пісня війни» Галина Гузьо та інші.

Ініціатор та режисер вітального ролика Сергій Якименко, який проживає наразі в Німеччині, вважає, що у святкові дні необхідно максимальну увагу приділити тим, хто захищає Україну та Європу на Донбасі, замість того, щоб відзначати зимові свята з рідними й друзями.

 

 

«Надворі – зимові свята, в ці дні важливо не забувати про наших оборонців, тож я звернувся до знайомих митців і журналістів з пропозицією записати привітання. Приємно здивований, що ніхто не відмовив, українські митці підтримали мою ініціативу», – розповів Якименко кореспонденту Радіо Свобода.

Сергій Якименко – автор документальної стрічки «Ціна демократії – The Price of Democracy», присвяченої подіям в Україні під час Революції Гідності.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3553 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0