Українські хокеїсти поступилися збірній Австрії з мінімальним рахунком

Ксенія Омельченко 26 квітня 2017 16:43 242 0

У третьому матчі, який відбувся вчора у Києві, Україна знову поступилася суперникам. Цього разу рахунок мінімальний 1:0, на користь Австрії.

Перед грою наставник збірної України Олександр Савицький зробив одну зміну в складі. Номінально першою п'ятіркою стала третя п'ятірка збірної Микити Буценка. Як виявилося після виходу команд на лід і незважаючи на наявність у заявці, протягом гри був відсутній капітан команди австрійців, провідний нападник Томас Раффль. Імовірно, саме відсутність Раффля вплинула під час розіграшу на гру австрійців.

Україна майже увесь період провела у своїй зоні і змогла вистояти, не пропустивши навіть утрьох. Найкращий шанс закинути шайбу в першому періоді був у Романа Благого, який кидав від борту і потім сам встиг на п'ятак, але переправити шайбу в сітку не вдалося.

Після перерви вилучень у складі України стало менше, й українці змогли вирівняти гру. Допомогло вилучення у складі Австрії, яке жовто-сині ледь не реалізували.

У середині третього періоду Україна отримала більшість, але безуспішно. Єдиний кидок за дві хвилини зробив захисник Кирило Катрич. Уже в рівних складах прорвався до воріт і кидав Віталій Лялька.

Австрія провела гарну контратаку, яку міг завершувати Фабіо Хофер, однак черговий раз нашу команду врятував Едуард Захарченко, встигнувши переміститися і закрити штангу.

На прес-конференції після гри своїми враженнями поділився помічник головного тренера збірної України та головний тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський:

- Важкувато почали матч. Було багато вилучень у першому періоді, але хлопці вистояли. На третій період підійшли в три ланки, бо травмувався Юрій Петранговський. На цьому турнірі він,  швидше за все, більше не зіграє.

Ми десь не встигали, багато видалень були безглуздими. Хлопці молодці, вистояли, особливо в грі 3 на 5. Я думав, результат буде іншим, але все одно хлопці молодці, старалися битися протягом усієї гри.

Україна — Австрія 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Наступний матч України з Казахстаном уже сьогодні, о 20.30, з прямою трансляцією на телеканалі UA:Перший.